fbpx

Praktyczne podkładki na dokumenty

W naszej siedzibie w Nowym Sączy wytwarzamy też podkładki na dokumenty. To bardzo pomocne i wygodne narzędzie ułatwiające pracę podczas różnych szkoleń, narad czy prezentacji. Podkładki mogą również pełnić funkcję reklamową. Są dobrym miejscem do prezentacji logo firmy lub dowolnego tekstu reklamującego działalność.

Podkładki wykonujemy ze sztywnej i trwałej litej tektury. To wytrzymały materiał o wystarczającej grubości, aby umożliwić wygodne trzymanie nawet pojedynczej kartki papieru. Dodatek zamykanego klipsa pozwala na zatrzaśnięcie przechowywanych dokumentów. Można w nim także schować długopis. Taki podręczny zestaw sprawdzi się w wielu sytuacjach. Warto wręczyć go klientom lub współpracownikom jako przydatny gadżet podczas firmowego spotkania.

Podkładki na dokumenty z różnych materiałów

Wykonujemy podkładki o różnych wykończeniach. Możesz zamówić zestaw pokryty matową lub błyszczącą folią zabezpieczającą. Proponujemy także nietypowe materiały takie jak płótno lub tworzywo skóropodobne. Podobnie jak w przypadku ozdobnych pudełek szeroki wybór kolorów i wykończeń sprawia, że nasza oferta jest atrakcyjna dla klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań. W podstawowej wersji podkładki pokrywamy papierem kredowym nadającym im eleganckie wykończenie. Zamówisz u nas podkładki w różnych odcieniach. Dopasuj ich barwę do kolorów zastosowanych w logo Twojej firmy lub zdecyduj się na indywidualny projekt. Z pewnością pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.