fbpx

Etui na dokumenty — przechowuj i segreguj

Współpracujący z nami klienci z Nowego Sącza oraz kontrahenci z całej Polski chętnie zamawiają u nas etui na dokumenty. Produkt ten może występować samodzielnie lub w komplecie z segregatorem. Umieścisz w nim książkę, komiks, materiały promocyjne lub katalog. Bez względu na to, co znajdzie się w środku etui masz pewność, że nic się nie zagniecie, a po wyjęciu będzie prezentować się doskonale.

Podaruj swoim klientom zestaw przydatny podczas szkoleń lub targów. Umieść materiały reklamowe w etui, a jako ułatwienie notowania zaproponuj podkładki na dokumenty. Takie połączenie wpłynie na postrzeganie Twojej firmy jako solidnego kontrahenta dbającego o swój wizerunek. Zamów gładkie etui lub zdecyduj się na indywidualny projekt z logo prowadzonej działalności.

Dla firm i dla kolekcjonerów — poznaj nasze etui

Każde etui może mieć wiele zastosowań. Część osób zamawia je, aby uporządkować dokumenty przechowywane w domu lub w biurze. Stworzenie archiwum lub podział według określonego klucza powala łatwiej odszukać to, czego w danym momencie potrzebujesz. Takie rozwiązanie jest przydane w wielu branżach. Zamów zestaw jednakowych etui i posegreguj umowy, faktury, oferty lub inne dokumenty niezbędne w Twojej pracy.

Etui cieszy się też dużym powodzeniem wśród kolekcjonerów czasopism, komiksów lub innych drukowanych materiałów. Pozwala na ułożenie zasobów według określonych tematów lub w podziale na rok wydania. Bez względu na to, do czego wykorzystasz produkowane przez nas etui masz gwarancję, że otrzymasz dobrze wykonany produkt, z którego będziesz zadowolony przez długi czas. Kartonowe ścianki oraz dobrze sklejone krawędzie wytrzymają nawet znaczne obciążenia.

Razem lepiej

Etui ma wiele zastosowań , a dopełnianie się produktów stanowi o ich niepowtarzalności.

Osobno też dobrze

Teraz kolekcje czasopism i gazety zawsze w jednym miejscu, etui pomoże przechować i uporządkować materiały promocyjne, katalogi, lub inne dokumenty.