fbpx

KONTAKT

P. Hasior i spółka – spółka jawna TNN

Ul Elektrodowa 45

33-300 Nowy Sącz

Telefon: +48 18 442 75 95

Telefon kom.  508 175 900

E-mail: tnn@tnn.com.pl

Pracujemy w godzinach:

Poniedziałek  – Piątek od 7.00 do 15.00

Od 30 lat jesteśmy cenionym producentem różnego rodzaju segregatorów, etui, pudełek ozdobnych, clipboardów, teczek, wzorników i torebek papierowych. Naszą ofertę dostosowujemy do potrzeb i wymagań Klienta.

Długoletnie doświadczenie i pełen profesjonalizm, stale powiększany i modernizowany park maszynowy, terminowa realizacja zamówień oraz wysokiej jakości materiały jakich używamy – to nasze atuty, które są gwarancją satysfakcji Klientów ze wpółpracy z nami.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i do współpracy!

Masz pytania, napisz do nas


    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania.

    Zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia O Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P. Hasior i Spółka - Spółka Jawna TNN, ul. Elektrodowa 45, 33-300 Nowy Sącz. Więcej o przysługujących Pani/Panu prawach w związku z przetwarzaniem danych osobowych w naszej "Polityce Prywatności"