fbpx

Opakowania z nadrukiem od producenta z Nowego Sącza

Opakowanie nie musi kojarzyć się tylko z wręczaniem prezentów. Ten niepozorny przedmiot ma szereg innych zastosowań. Opakowania z nadrukiem wykonywane w naszej firmie w Nowym Sączu to szeroka gama pudełek w różnych kształtach i rozmiarach. Można schować w nich zabawki, alkohol, biżuterię lub długopisy. Sprzedajemy je zarówno jako osobny produkt, jak i wykonujemy zamówienia dla klientów potrzebujących ich do zapakowania swoich wyrobów.

Dobrej jakości opakowania są elementem wpływającym na wizerunek firmy. Nie tylko ułatwiają sprzedaż i transport wyrobów, ale też pozwalają budować świadomość marki w oczach klienta. Opakowania z nadrukiem to niezwodny sposób reklamy stosowany w marketingu od lat.

Kartonowe pudełka dobrej jakości

Produkujemy opakowania z najlepszej jakości surowców. Monitorujemy każdy etap procesu produkcji, tak aby finalny produkt spełniał oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Gotowe pudełka oklejamy błyszczącą folią lub nadajemy im matowe wykończenie. Do kompletu proponujemy zamówienie papierowych torebek z nadrukiem. W takim zestawie można umieścić upominek lub materiały reklamowe przeznaczone dla klientów.

Wytwarzamy pudełka z różnymi zamknięciami. Może to być osobna pokrywa lub wysuwana szufladka kryjąca zawartość. W zależności od przeznaczenia środek pozostawiamy pusty lub wypełniamy wnętrze specjalnym wkładem. Jest to szczególnie przydatne, gdy we wnętrzu znajdą się delikatniejsze przedmioty. Takie rozwiązanie sprawdza się też w przechowywaniu biżuterii. Polecamy również pudełka z wewnętrzną przegródką umożliwiającą umieszczenie w poszczególnych częściach drobnych elementów. Mamy w ofercie rozwiązania, które sprawdzą się w wielu typach działalności. Realizujemy zlecenia dla branży spożywczej, producentów zabawek, firm usługowych oraz jednostek edukacyjnych.