fbpx
  • Ul Elektrodowa 45, Nowy Sącz
  • +48 18 442 75 95

Pudełka ozdobne / opakowania

Nie tylko na prezent …

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę pudełek i opakowań ozdobnych. Wykonujemy je z tektury introligatorskiej oklejonej drukami ozdobnymi. Materiał z którego wykonana jest okleina to papier kredowy, który uszlachetnia się folią matową lub błyszczącą, istnieje też możliwość zastosowania folii ze strukturą materiałową oraz folii nierysującej. Zamiast folii można również zastosować materiały introligatorskie na których możemy wykonać np. tłoczenia lub złocenia napisów czy też logo firmy.

Jako producent opakowań, na zamówienie naszych Klientów wykonywaliśmy np. opakowania na: zabawki, gry planszowe, bombki na choinkę, biżuterię i alkohol.

Nasze pudełka wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Ciekawa aranżacja sprawi, że opakowanie, poza swoim zwykłym zastosowaniem, może również pełnić funkcję reklamową. Nasze pudełka to gwarancja Twojego zadowolenia z produktu finalnego. Możesz nam zaufać – jesteśmy profesjonalistami.

W naszej ofercie proponujemy wiele ciekawych rozwiązań skrojonych na miarę Twoich potrzeb. Pudełka w ozdobnej okleinie przechowają Twoje dokumenty, ale i inne drobiazgi.