fbpx

Wygodne segregatory frezowane

W naszej ofercie oprócz typowych segregatorów bigowanych znajdziesz też szeroki wybór segregatorów frezowanych. Zastosowana w nich technika polega na wykonaniu dwóch rowków w tekturze przed oklejeniem, co ułatwia otwieranie i zamykanie segregatora. Dzięki zastosowaniu tej techniki produkt jest bardziej funkcjonalny.

Do segregatora frezowanego można zastosować każdy z dodatków wykorzystywanych w tradycyjnych typach segregatorów. Możemy zamontować dodatkowe mechanizmy, uchwyty i kieszenie. Również ich format i wielkość możemy dostosować do indywidualnego zamówienia klienta. Nasze produkty to alternatywa dla gotowych wyrobów papierniczych i akcesoriów biurowych.

Łatwe otwieranie i zamykanie segregatorów

Nasze segregatory wyróżnia jakość zastosowanych w nich mechanizmów zwalniających blokadę przytrzymującą wpięte kartki. Wystarczy jeden ruch ręki, aby płynnie dostać się do wnętrza i wyjąć z niego dokument. Podobnie jak produkowane przez nas etui na dokumenty jest to produkt chętnie wybierany przez różnego rodzaju firm, w których istotny jest obieg dokumentów.

Zamówisz u nas przydatne rozwiązania pomocne w organizacji pracy w Twojej firmie. W naszym zakładzie w Nowym Sączu powstają zarówno artykuły papiernicze, jak i akcesoria, które można wykorzystać w charakterze reklamowym. Złóż zamówienie i przekonaj się o wysokiej jakości tworzonych przez nas produktów.

Funkcjonalność

Segregator wykonany techniką która pozwala cieszyć się nim od pierwszej chwili, lekkość w otwieraniu i zamykaniu to prawdziwa przyjemność.

Wyjątkowość

Działania mające na celu udoskonalić ten produkt:-podniesienie funkcjonalności. – łatwość w otwieraniu i zamykaniu segregatora

To jest to

Możesz zastosować każdy z dodatków przedstawionych w segregatorze bigowanym.