fbpx

Torebki papierowe z nadrukiem — praktyczne i wytrzymałe

Jednym z najbardziej uniwersalnych produktów do przechowywania są torebki papierowe. Wykonujemy je z papieru kredowego o gramaturze 150 g. Realizujemy zlecenia na produkty o dowolnym formacie. Dzięki temu zmieścisz w nich zarówno niewielkie, jak i większe przedmioty. Możesz wykorzystać papierowe torby w swoim sklepie, punkcie usługowym lub wszędzie tam, gdzie wręczasz klientowi różne rzeczy wymagające opakowania.

Torebki powstające w naszym zakładzie produkcyjnym w Nowym Sączu mają wzmacniane dno i mocne uchwytu. Dzięki temu można bezpiecznie włożyć do nich cięższe przedmioty takie jak, chociażby butelka alkoholu. Torebki sprawdzą się też jako element zestawu prezentowego. Do środka poza gadżetami firmowymi można też schować etui na dokumenty z dołączonymi folderami lub atrakcyjnymi kuponami rabatowymi. Klienci chętnie zamawiają kilka z naszych produktów, gdy przygotowują się do uczestnictwa w targach lub branżowych konferencjach.

Torebki papierowe, jako reklama Twojej firmy

Torebki to nie tylko element pozwalający na przechowanie różnych przedmiotów, ale też sposób na reklamę Twojej firmy. Na życzenie umieścimy na niej dowolny nadruk. Może to być logo, hasło reklamowe lub inny element kojarzący się z profilem Twojej działalności. Każda papierowa torba jest dodatkowo zabezpieczona folią, dzięki której wszelkie nadrukowane elementy nie ścierają się i pozostają tak samo wyraziste. Wysokiej jakości wykończenie przykuwa uwagę i sprawia, że niepozorna torba staje się ważnym elementem budującym profesjonalny wizerunek firmy.

Torebki papierowe na każdą okazję